Grey Advertising Poland

RUSZYŁA II EDYCJA PROGRAMU „POLSKIE NADZIEJE OLIMPIJSKIE”

PolandOFFICES

 • Toggle Nav

  Poland

  PolandPOL

  RUSZYŁA II EDYCJA PROGRAMU „POLSKIE NADZIEJE OLIMPIJSKIE” RUSZYŁA II EDYCJA PROGRAMU „POLSKIE NADZIEJE OLIMPIJSKIE”

  5 kwietnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyło się spotkanie inaugurujące II edycję programu Polskie Nadzieje Olimpijskie. Celem akcji jest udzielanie wsparcia organizacjom i instytucjom organizującym zajęcia sportowe dla dzieci i  młodzieży uprawiających sporty olimpijskie, a także rozpowszechniających aktywność sportową wśród dzieci chorych i niepełnosprawnych.

  kwietnia 13, 2016

  Organizatorami programu są Polski Komitet Olimpijski, firma Procter & Gamble, Telewizja Polsat oraz agencja Grey Group. Ambasadorem programu został Robert Korzeniowski. 

  Sport to więcej niż aktywność fizyczna

  Aktywność sportowa ma pozytywny wpływ na rozwój fizyczny, intelektualny oraz społeczny dziecka. Sport nie tylko rozwija fizycznie, ale także uczy funkcjonowania w grupie rówieśniczej – a co za tym idzie w społeczeństwie. Pomaga przezwyciężać ograniczenia fizyczne i psychiczne, co jest szczególnie ważne dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

  ProgramPolskie Nadzieje Olimpijskie” ma na celu wspieranie młodych poprzez sport – zarówno z myślą o ich osobistych sukcesach i spełnieniu marzeń, jak i wyłanianiu talentów, mogących w przyszłości reprezentować Polskę na zawodach sportowych. Jest to wspólna inicjatywa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, firmy Procter & Gamble, Telewizji Polsat oraz agencji GREY Group Poland.

  „Dzieci i młodzież, którym zagwarantuje się odpowiednie warunki do ćwiczeń, nauczy rywalizować – a to wszystko przy wsparciu najbliższych – mają szansę w pełni rozwinąć swoje predyspozycje sportowe i, kto wie, może w przyszłości zostać mistrzami olimpijskimi” – tłumaczy Andrzej Kraśnicki, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zanim jednak wysiłek zmieni się w sukces, oprócz mobilizacji i determinacji, potrzebne są regularne treningi po okiem wykwalifikowanych trenerów oraz odpowiedni sprzęt sportowy. „Aby móc to zapewnić, potrzebne jest duże wsparcie finansowe. Dzięki Polskim Nadziejom Olimpijskim jesteśmy w stanie pomóc zaspokoić potrzeby zgłaszających się klubów, szkół i stowarzyszeń sportowych” – dodaje Kraśnicki.

  „Procter & Gamble jest globalnym partnerem ruchu olimpijskiego już od wielu lat. Prowadzimy różne działania wspierające zarówno profesjonalnych sportowców, jak i potencjalne młode talenty. Co istotne – wspieramy także ich mamy, gdyż bez ich obecności, siły i cierpliwości,  sukcesy sportowe ich dzieci często byłyby niemożliwe. Nasze marki, takie jak Ariel®, Fairy® czy Lenor® na co dzień poprawiają jakość życia. Uczestnicząc w programie Polskie Nadzieje Olimpijskie, uzupełniamy te działania pomagając dzieciom i młodzieży czerpać korzyści wynikające z uprawiania sportu, zarówno, gdy chodzi o sport wyczynowy jak i o rehabilitację poprzez  aktywność fizyczną” – mówi Marek Kapuściński, Prezes Zarządu Procter & Gamble w Polsce na Central Europe.

  Program Polskie Nadzieje Olimpijskie bardzo dobrze wpisuje się w dotychczasowe działania Telewizji Polsat. Jako jedna z największych telewizji w Polsce, staramy się promować sport i aktywny tryb życia, zarówno wśród osób dorosłych, jak i dzieci. Naszym wspólnym obowiązkiem i jednocześnie misją jest dbanie o rozwój najmłodszych i młodzieży – również poprzez sport. Dzięki szerokiemu zasięgowi naszej telewizji możemy dotrzeć z tym przekazem do ogromnej liczby Polaków” – twierdzi Tomasz Matwiejczuk, Rzecznik Prasowy Telewizji Polsat.

  Szansa na medal olimpijski

  Program „Polskie Nadzieje Olimpijskie” wspiera finansowo organizacje i zrzeszenia sportowe, szkoły sportowe, organizacje pozarządowe zapewniające możliwość uprawiania sportu wyczynowego, jak również podmioty zajmujące się organizacją zajęć sportowych dla dzieci chorych lub niepełnosprawnych, a także realizacją programów wyrównujących różnice między sportowcami pełnosprawnymi i niepełnosprawnymi. „Chcemy wspierać dzieci i młodzież, ułatwiając im drogę do realizacji marzeń o medalach olimpijskich. Widzimy ogromny potencjał i determinację naszych podopiecznych i wierzymy, że łącząc nasze wsparcie z ich zaangażowaniem uda im się w przyszłości stanąć na podium!” – mówi Krystyna Aldridge – Holc, Prezes Fundacji Polsat.  

  „Granty przyznawane w programie Polskie Nadzieje Olimpijskie mają realny wpływ na rozwój i przyszłość wielu dzieci w Polsce. Jesteśmy dumni, że Program przyczynia się do stworzenia lepszych warunków do uprawiania sportu przez dzieci i młodzież i pomaga w ich drodze do zwycięstwa. Ci młodzi ludzie mają w sobie duże ambicje, plany i mnóstwo determinacji! Umiejętność dążenia do celu jest bardzo ważną cechą, którą należy pielęgnować i wspierać – i z ogromną przyjemnością to robimy” – podkreśla Anna Pańczyk, CEO agencji GREY Group Poland.

  Dyspozycja środków pieniężnych odbywa się poprzez Polską Fundację Olimpijską (dzieci zdrowe) oraz Fundację Polsat (dzieci chore i niepełnosprawne). Program finansowany jest z środków pozyskanych od sponsorów. Wnioski o granty w II edycji programu Polskie Nadzieje Olimpijskie można składać do 30 kwietnia 2016. Bliższe informacje o Programie i jego regulamin można znaleźć na stronie www.nadziejeolimpijskie.pl

 • GREY GROUP POLAND ZE ZŁOTĄ I SREBRNĄ STATUETKĄ NA EFFIE AWARDS 2018 ZŁOTA I SREBRNA STATUETKA NA EFFIE AWARDS 2018

  Z tegorocznej edycji konkursu Effie Awards,  oceniającego najbardziej efektywne działania reklamowe Grupa Grey wróciła z gali ze złotem i srebrem.

  Więcej
 • Kampania dla mBanku z najnowszą technologią Kampania dla mBanku z najnowszą technologią

  6 listopada ruszyła kolejna odsłona kampanii mBanku skierowanej do młodych. W jej ramach agencja GREY i mBank przygotowali we współpracy z Natalią Nykiel interaktywny klip, którego mechanika nawiązuje do oferty banku. 

  Więcej
 • GREY Europe z tytułem Agencji Roku w konkursie Euro Effie Awards EACA 2017 GREY Europe z tytułem Agencji Roku w konkursie Euro Effie Aw

  GREY Europe otrzymała po raz ósmy w przeciągu ostatnich 12 lat tytuł Agencji Roku przyznawany w konkursie Euro Affie Awards EACA 2017. Nagroda ta jest dowodem na dalsze przyświecanie idei Famously Effective w działaniach prowadzonych przez sieć.

  Więcej
 • GREY GROUP POLAND WRAZ Z CAŁĄ SIECIĄ GREY TRIUMFUJĄ NA GOLDEN DRUM 2017 GREY GROUP POLAND WRAZ Z CAŁĄ SIECIĄ GREY TRIUMFUJĄ NA GOLDE

  Gala 24 Festiwalu Golden Drum obfitowała w doskonałe wieści dla Polski i dla całej sieci Grey w Regionie.

  Więcej
 • Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają skrzydła! Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają skrzydła!

  W październikowym numerze Media Marketing Polska przeczytacie o rosnącej skuteczności biznesowej naszego klienta – PLL LOT. 

  Więcej
 • http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&fq=news_featured:"true"&wt=json&facet.sort=count&facet=true&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  10.0.1.174