Grey Advertising Poland

John Patroulis nowym Dyrektorem Kreatywnym GREY WORLDWIDE

PolandOFFICES

 • Toggle Nav

  Poland

  PolandPOL

  John Patroulis nowym Dyrektorem Kreatywnym GREY WORLDWIDE John Patroulis nowym Dyrektorem Kreatywnym GREY WORLDWIDE

  Nowym Dyrektorem Kreatywnym w Grey Worldwide został John Patroulis, który do tej pory pełnił funkcję przewodniczącego w BBH New York. Tym samym wniesie ponad 20 lat doświadczenia, które zdobył podczas pracy. 

  maja 10, 2017

  Patroulis zastąpi Tora Myhrena, który w grudniu 2015 r. opuścił sieć WPP i przeniósł się do Kalifornii, gdzie zajął stanowisko wiceprzewodniczącego do spraw marketingu w Apple.

  „John ma tę rzadką i perfekcyjną kombinację cech – kreatywność i niezłomne zaangażowanie w biznes" – powiedział o nim w wywiadzie dla Adweek Michael Houston, CEO Grey Global. „Jesteśmy podekscytowani współpracą z nim, bo wiemy, że umocni miejsce Grey Nowy Jork na samym szczycie”.

  „Zachwyciłem się zaangażowaniem Greya,   kreatywnością i jestem naprawdę podekscytowany tym, że mam szansę pomóc im tworzyć to, co przed nimi" – powiedział Patroulis w oświadczeniu. „Ludzie, których poznałem, ich pasja do pracy i ambicja do dalszego rozwijania firmy sprawiły, że jestem wyjątkowo podekscytowany powierzoną mi rolą".

 • GREY GROUP POLAND ZE ZŁOTĄ I SREBRNĄ STATUETKĄ NA EFFIE AWARDS 2018 ZŁOTA I SREBRNA STATUETKA NA EFFIE AWARDS 2018

  Z tegorocznej edycji konkursu Effie Awards,  oceniającego najbardziej efektywne działania reklamowe Grupa Grey wróciła z gali ze złotem i srebrem.

  Więcej
 • Kampania dla mBanku z najnowszą technologią Kampania dla mBanku z najnowszą technologią

  6 listopada ruszyła kolejna odsłona kampanii mBanku skierowanej do młodych. W jej ramach agencja GREY i mBank przygotowali we współpracy z Natalią Nykiel interaktywny klip, którego mechanika nawiązuje do oferty banku. 

  Więcej
 • GREY Europe z tytułem Agencji Roku w konkursie Euro Effie Awards EACA 2017 GREY Europe z tytułem Agencji Roku w konkursie Euro Effie Aw

  GREY Europe otrzymała po raz ósmy w przeciągu ostatnich 12 lat tytuł Agencji Roku przyznawany w konkursie Euro Affie Awards EACA 2017. Nagroda ta jest dowodem na dalsze przyświecanie idei Famously Effective w działaniach prowadzonych przez sieć.

  Więcej
 • GREY GROUP POLAND WRAZ Z CAŁĄ SIECIĄ GREY TRIUMFUJĄ NA GOLDEN DRUM 2017 GREY GROUP POLAND WRAZ Z CAŁĄ SIECIĄ GREY TRIUMFUJĄ NA GOLDE

  Gala 24 Festiwalu Golden Drum obfitowała w doskonałe wieści dla Polski i dla całej sieci Grey w Regionie.

  Więcej
 • Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają skrzydła! Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają skrzydła!

  W październikowym numerze Media Marketing Polska przeczytacie o rosnącej skuteczności biznesowej naszego klienta – PLL LOT. 

  Więcej
 • http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&fq=news_featured:"true"&wt=json&facet.sort=count&facet=true&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  10.0.3.235