Grey Advertising Poland

GREY GROUP WYGRYWA KONKURS PLL LOT w Polsce i na świecie!

PolandOFFICES

 • Toggle Nav

  Poland

  PolandPOL

  GREY GROUP WYGRYWA KONKURS PLL LOT w Polsce i na świecie! GREY GROUP WYGRYWA KONKURS PLL LOT w Polsce i na świecie!

  Agencja GREY wygrała konkurs na kompleksową obsługę reklamową Polskich Linii Lotniczych LOT.  W ramach współpracy, Grey będzie odpowiadać za pełną obsługę marketingową LOT w zakresie wszystkich działań komunikacyjnych w Polsce i na świecie.

  maja 25, 2017

  Liczymy na owocną współpracę z nową agencją, która zapewni nam kompleksowe wsparcie w realizacji naszej strategii marketingowej, w tym dalszy rozwój marki LOT w Polsce i na rynkach za granicą.
  W Polsce LOT jest najlepiej rozpoznawaną marką linii lotniczych i jedną z lepiej znanych marek w ogóle. Marka LOT kojarzy się konsumentom pozytywnie, jako firma godna zaufania, z dobrą i profesjonalną obsługą. Jest wizytówką kraju i firmą z tradycjami. Komunikacja do pasażerów i rynku to ważny element wspierający realizację strategii PLL LOT. Wykorzystując potencjał rosnącego rynku w regionie, LOT ma szansę stać się liderem przewozów lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, obsługując do 2020 roku ponad 10 milionów pasażerów łącznie i na blisko 90 trasach
  mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji LOT-u.

   

  To dla nas bardzo ważna wygrana - rozpoczynamy współpracę  z brandem o dużych ambicjach, dynamicznych planach i wielu wyzwaniach biznesowych. Kolejne lata zapowiadają się ciekawiew kontekście rynku linii lotniczych. Jestem dumna z całego zespołu i z pracy jaką wykonaliśmyw ramach tego projektu i z przyjemnością będę patrzeć na wdrażanie w życie zaproponowanej przez na strategii komunikacji wraz z stojącymi za nią rozwiązaniami w poszczególnych kanałach. Cieszy nas ogromnie fakt, iż Klient wysoko ocenił naszą propozycję w kontekście zintegrowanych działań. Niewątpliwie cała platforma DIGITAL’owa i stojące za nią działania online będą stanowiły dużą część naszej pracy – dodaje Anna Pańczyk, CEO GREY Group Poland. 

   

  Współpraca PLL LOT i GREY Group  wystartowała już w kwietniu 2017 i obejmie planowanie, kreację, strategię komunikacji we wszystkich kanałach, w tym content creation & production w kanale DIGITAL”. 

   

  Więcej informacji na:
  www.greygroup.pl
  www.youtube.com/GreyGroupPoland
  www.facebook.com/greygrouppoland

 • GREY GROUP POLAND ZE ZŁOTĄ I SREBRNĄ STATUETKĄ NA EFFIE AWARDS 2018 ZŁOTA I SREBRNA STATUETKA NA EFFIE AWARDS 2018

  Z tegorocznej edycji konkursu Effie Awards,  oceniającego najbardziej efektywne działania reklamowe Grupa Grey wróciła z gali ze złotem i srebrem.

  Więcej
 • Kampania dla mBanku z najnowszą technologią Kampania dla mBanku z najnowszą technologią

  6 listopada ruszyła kolejna odsłona kampanii mBanku skierowanej do młodych. W jej ramach agencja GREY i mBank przygotowali we współpracy z Natalią Nykiel interaktywny klip, którego mechanika nawiązuje do oferty banku. 

  Więcej
 • GREY Europe z tytułem Agencji Roku w konkursie Euro Effie Awards EACA 2017 GREY Europe z tytułem Agencji Roku w konkursie Euro Effie Aw

  GREY Europe otrzymała po raz ósmy w przeciągu ostatnich 12 lat tytuł Agencji Roku przyznawany w konkursie Euro Affie Awards EACA 2017. Nagroda ta jest dowodem na dalsze przyświecanie idei Famously Effective w działaniach prowadzonych przez sieć.

  Więcej
 • GREY GROUP POLAND WRAZ Z CAŁĄ SIECIĄ GREY TRIUMFUJĄ NA GOLDEN DRUM 2017 GREY GROUP POLAND WRAZ Z CAŁĄ SIECIĄ GREY TRIUMFUJĄ NA GOLDE

  Gala 24 Festiwalu Golden Drum obfitowała w doskonałe wieści dla Polski i dla całej sieci Grey w Regionie.

  Więcej
 • Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają skrzydła! Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają skrzydła!

  W październikowym numerze Media Marketing Polska przeczytacie o rosnącej skuteczności biznesowej naszego klienta – PLL LOT. 

  Więcej
 • http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&fq=news_featured:"true"&wt=json&facet.sort=count&facet=true&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  10.0.3.235