Grey Advertising Poland

Grey po raz TRZECI na podium! GREY 3RD MOST INNOVATION POLISH AGENCY

PolandOFFICES

 • Toggle Nav

  Poland

  PolandPOL

  Grey po raz TRZECI na podium! GREY 3RD MOST INNOVATION POLISH AGENCY GREY 3RD MOST INNOVATION POLISH AGENCY

  Z wielką dumą i radością informujemy, że GREY Worldwide Warszawa już po raz TRZECI stanęło na podium podczas gali Innovation Ad 2017! Tym samym jesteśmy TRZECIĄ najbardziej innowacyjną i kreatywną agencją w Polsce!

  maja 10, 2017

  Tegoroczna edycja Innovation Ad była dla nas wyjątkowa. Nie tylko zostaliśmy uznani za trzecią najbardziej kreatywną agencję w kraju, ale także możemy pochwalić się aż dwiema wyjątkowymi nagrodami. Dokumenty IKEA #poswojemu zostały nagrodzone ZŁOTEM oraz SREBREM! Jesteśmy wniebowzięci i szczęśliwi!

  To dla nas bardzo wyraźny znak, że obrana przez nas droga jest właściwa. Razem z całym zespołem tworzymy rzeczy, które zapadają w pamięć i pozwalają spojrzeć na znane nam już sprawy z innej, kreatywnej strony.

  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu i sprawili, że GREY Worldwide Warszawa zostało docenione podczas Innovation Ad 2017!

 • GREY GROUP POLAND ZE ZŁOTĄ I SREBRNĄ STATUETKĄ NA EFFIE AWARDS 2018 ZŁOTA I SREBRNA STATUETKA NA EFFIE AWARDS 2018

  Z tegorocznej edycji konkursu Effie Awards,  oceniającego najbardziej efektywne działania reklamowe Grupa Grey wróciła z gali ze złotem i srebrem.

  Więcej
 • Kampania dla mBanku z najnowszą technologią Kampania dla mBanku z najnowszą technologią

  6 listopada ruszyła kolejna odsłona kampanii mBanku skierowanej do młodych. W jej ramach agencja GREY i mBank przygotowali we współpracy z Natalią Nykiel interaktywny klip, którego mechanika nawiązuje do oferty banku. 

  Więcej
 • GREY Europe z tytułem Agencji Roku w konkursie Euro Effie Awards EACA 2017 GREY Europe z tytułem Agencji Roku w konkursie Euro Effie Aw

  GREY Europe otrzymała po raz ósmy w przeciągu ostatnich 12 lat tytuł Agencji Roku przyznawany w konkursie Euro Affie Awards EACA 2017. Nagroda ta jest dowodem na dalsze przyświecanie idei Famously Effective w działaniach prowadzonych przez sieć.

  Więcej
 • GREY GROUP POLAND WRAZ Z CAŁĄ SIECIĄ GREY TRIUMFUJĄ NA GOLDEN DRUM 2017 GREY GROUP POLAND WRAZ Z CAŁĄ SIECIĄ GREY TRIUMFUJĄ NA GOLDE

  Gala 24 Festiwalu Golden Drum obfitowała w doskonałe wieści dla Polski i dla całej sieci Grey w Regionie.

  Więcej
 • Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają skrzydła! Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają skrzydła!

  W październikowym numerze Media Marketing Polska przeczytacie o rosnącej skuteczności biznesowej naszego klienta – PLL LOT. 

  Więcej
 • http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&fq=news_featured:"true"&wt=json&facet.sort=count&facet=true&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  10.0.1.174