Grey Advertising Poland

GREY GROUP POLAND ZE ZŁOTĄ I SREBRNĄ STATUETKĄ NA EFFIE AWARDS 2018

PolandOFFICES

 • Toggle Nav

  Poland

  PolandPOL

  GREY GROUP POLAND ZE ZŁOTĄ I SREBRNĄ STATUETKĄ NA EFFIE AWARDS 2018 ZŁOTA I SREBRNA STATUETKA NA EFFIE AWARDS 2018

  Z tegorocznej edycji konkursu Effie Awards,  oceniającego najbardziej efektywne działania reklamowe Grupa Grey wróciła z gali ze złotem i srebrem.

  października 30, 2018

  Wczoraj odbyła się gala wręczenia nagród Effie Awards 2018. To jedna z najbardziej prestiżowych imprez w branży marketingu. W tym roku Grupa Grey zdobyła dwie statuetki.

  „Effie Awards są dla nas niezwykle ważnym konkursem. Pokazuje on, które agencje są w stanie dostarczyć kompletą i efektywną kampanię marketingową. Wymaga to dogłębnego zrozumienia biznesu klienta, silnej strategii i skutecznej egzekucji – czyli miksu kompetencji na wielu płaszczyznach w organizacji” – powiedziała Anna Pańczyk, CEO Grey Group Poland.  

  Grupa Grey Poland zdobyła złotą nagrodę za kampanię dla IKEA zatytułowaną „Ta kuchnia sprawdza się w życiu”, zgłoszoną w kategorii Retail/ Kanały sprzedaży, którą Grey odebrał wspólnie z IKEAWavemaker PolandPerformance MediaKalicinscy.com oraz Loyalty Point.  Natomiast srebrną statuetkę grupa Grey Poland otrzymała za kampanię przygotowaną dla Polskich Linii Lotniczych LOT pt. „Bądź naszym gościem”. Grupa Grey była nominowana w czterech kategoriach.
   

 • GREY GROUP POLAND ZE ZŁOTĄ I SREBRNĄ STATUETKĄ NA EFFIE AWARDS 2018 ZŁOTA I SREBRNA STATUETKA NA EFFIE AWARDS 2018

  Z tegorocznej edycji konkursu Effie Awards,  oceniającego najbardziej efektywne działania reklamowe Grupa Grey wróciła z gali ze złotem i srebrem.

  Więcej
 • Kampania dla mBanku z najnowszą technologią Kampania dla mBanku z najnowszą technologią

  6 listopada ruszyła kolejna odsłona kampanii mBanku skierowanej do młodych. W jej ramach agencja GREY i mBank przygotowali we współpracy z Natalią Nykiel interaktywny klip, którego mechanika nawiązuje do oferty banku. 

  Więcej
 • GREY Europe z tytułem Agencji Roku w konkursie Euro Effie Awards EACA 2017 GREY Europe z tytułem Agencji Roku w konkursie Euro Effie Aw

  GREY Europe otrzymała po raz ósmy w przeciągu ostatnich 12 lat tytuł Agencji Roku przyznawany w konkursie Euro Affie Awards EACA 2017. Nagroda ta jest dowodem na dalsze przyświecanie idei Famously Effective w działaniach prowadzonych przez sieć.

  Więcej
 • GREY GROUP POLAND WRAZ Z CAŁĄ SIECIĄ GREY TRIUMFUJĄ NA GOLDEN DRUM 2017 GREY GROUP POLAND WRAZ Z CAŁĄ SIECIĄ GREY TRIUMFUJĄ NA GOLDE

  Gala 24 Festiwalu Golden Drum obfitowała w doskonałe wieści dla Polski i dla całej sieci Grey w Regionie.

  Więcej
 • Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają skrzydła! Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają skrzydła!

  W październikowym numerze Media Marketing Polska przeczytacie o rosnącej skuteczności biznesowej naszego klienta – PLL LOT. 

  Więcej
 • http://greycom-prd-slr.dev.aws.grey.com:8983/solr/collection1/select?q=*:*&fq=doc_type:News&fq=site_root:poland&fq=news_featured:"true"&wt=json&facet.sort=count&facet=true&group.limit=30&sort=newsdate%20desc
  10.0.3.235