Grey Advertising Poland

Kultura

PolandOFFICES

 • Toggle Nav

  Poland

  PolandPOL

  KULTURA

  Kultura Open


  To, kim jesteśmy, jak pracujemy, kogo podziwiamy i co nas inspiruje jest częścią naszej kultury - kultury kreatywności.


  • GREY dba o zdrowie, czyli uruchamiamy program Healthy You W Grey troszczymy się o to, by wszyscy, kto tylko chce, mogli zadbać o swoje zdrowie. Dlatego uruchomiliśmy specjalny program Healthy You, który ma sprawić, że wszyscy zadbamy o swoje zdrowie. Jedną z aktywności, które wprowadziliśmy dla chętnych, są cotygodniowe mecze siatkówki. Rozgrywamy je na specjalnie wynajętej sali, gdzie zbieramy się wieczorami i świetnie się bawimy. Dodatkowo każdy z naszych pracowników może skorzystać z karty Benefit i w każdej chwili sam wybrać się na siłownię czy basen.
  • No meeting zone W każdą środę od godziny 9 do 12 w GREY obowiązuje specjalna strefa czasowa - tak zwana No Meeting Zone. To trzy godziny w tygodniu, w czasie których nie umawiamy się na spotkania. To czas dla nas – możemy wtedy robić to, co uważamy za ciekawe, nowe, inspirujące. To czas, w którym możemy poszerzać nasze horyzonty, rozmawiać o interesujących nas tematach, czytać, myśleć, pisać, rysować, medytować. Wszystko po to, żeby być jeszcze bardziej kreatywnym w naszej codziennej pracy. Bo przecież pozostałe 37 godzin pracy w tygodniu to wystarczająco dużo czasu na spotkania!

  • Initiative Zone W środy przez trzy godziny mamy czas dla siebie, za to w czwartki rezerwujemy sobie godzinę tylko na spotkania. To Inititave Zone – czas przeznaczony na burzę mózgów dla trzech działów: kreacji, strategii i obsługi klienta. Spotykamy się, żeby wspólnie zastanowić się nad nowymi pomysłami dla naszych klientów, podsumowujemy dotychczasowe prace i szukamy nowych rozwiązań, które jeszcze bardziej przyczynią się do rozwoju marek, z którymi współpracujemy.
  • Warszawa to wyjątkowe miasto Nie sposób o tym zapomnieć. Warszawa to wyjątkowe miasto – z okien naszej agencji widzimy ogromny neon „Kocham Warszawę” na pobliskim biurowcu Warsaw Spire. Kilkadziesiąt metrów dalej swoją siedzibę ma Muzeum Powstania Warszawskiego, a pod naszym budynkiem znajduje się wyjątkowy świadek trudnej historii tego miasta – wyjście z kanału, którym ewakuowali się powstańcy z Getta Warszawskiego w maju 1943. Byli wśród nich niezapomniany Marek Edelmann i Symcha Ratajzer. Pomimo tego, że w naszej agencji pracują ludzie z różnych stron Polski, Warszawa jest dla nas ważna. Dajemy tym wyraz naszymi cyklicznymi akcjami z okazji kolejnych rocznic Powstania Warszawskiego. Plakaty rocznicowe na Pasażu Wiecha, dedykowane cover photo na profile Facebookowe (Połączyła nas Warszawa) czy aplikacja na telefony, która uruchamia dźwięk syreny alarmowej dokładnie o 17.00 1 sierpnia to przykłady naszego zaangażowania w akcje społeczne i non profit.
  10.0.1.174